Zajęcia edukacyjne

Warsztaty autoprezentacji z Marzeną Kawą

Jak warsztaty autoprezentacji to tylko z najlepszymi! Chcesz nauczyć się występować publicznie i poznać sposoby na radzenie sobie ze stresem z tym związanym? Wbijaj na warsztaty autoprezentacji z Marzeną Kawą.

Podczas warsztatów dowiesz się jak rozpoznawać komunikaty niewerbalne – jak ciało reaguje na stres i lęk (mowa ciała/dłonie/mimika), a także jak zbudować wiarygodny komunikat i co o nim decyduje.

Marzena Kawa – dziennikarka, prezenterka telewizyjna. Z wykształcenia politolog. Ukończyła także studium producenckie. Przez lata związana z redakcją – „Pogody” TVP „Pytania na Śniadanie„ – TVP 2, była również prowadzącą ten program. Na antenie TVP Info prowadzi „Teleexpress na Deser”, w TVP3 „ Dziennik Regionów”. Była także współprowadzącą „Cztery Pory Roku” w PR 1 Polskiego Radia. Autorka ponad tysiąca materiałów informacyjnych oraz reportaży. Wykładowca akademicki – (SWPS). Pierwsze szlify dziennikarskie zdobywała 18 lat temu na antenie TVP3 Warszawa w redakcji „Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego”. Współtworzyła i prowadziła na antenie TVP Info programy o tematyce medycznej.

Loading...

Postawowe dane

Ilość osób

max. 15 osób

Wiek

od 13 do 18 lat

Termin

22 czerwca 2022 r.
godz. 17:00

Prowadzący

Marzena Kawa

Miejsce

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20, ul. Powstańców Śląskich 17 w Warszawie

Organizator

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 20.