Jaki będzie program

akademii
zależy od Was!
Wypełnij ankietę

Jaki będzie program

akademii
zależy od Was!
Wypełnij ankietę

Kim jesteśmy - Ilustracja

Kim jesteśmy?

 

Akademia Młodego Bemowiaka to miejsce pełne pasji i kreatywności nastawione na ciągły rozwój. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Spotkania z gwiazdami sportu, osobowościami ze świata kultury i sztuki, rozmowy z psychologami i cenionymi naukowcami.

Ciekawe znajomości i nowe przyjaźnie. Zajęcia, warsztaty oraz wydarzenia kulturalne, edukacyjne i sportowe. W tak kreatywnym gronie wszystko może się zdarzyć, a marzenia są na wyciągniecie ręki. Razem sięgamy gwiazd!

Akademia Młodego Bemowiaka

 

powstała z inicjatywy Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bemowo oraz Urzędu Dzielnicy Bemowo. Prowadzimy i promujemy kalendarz zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży, w wieku od 7 do 18 lat, w obszarze kultury i sztuki, sportu, edukacji oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego.

Bogaty program powstał dzięki zaangażowaniu wszystkich jednostek samorządowych Dzielnicy Bemowo, tj.: Biblioteki Publicznej, Ośrodka Pomocy Społecznej, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 20. W przyszłości przewidziana jest również współpraca z innymi instytucjami.

Kim jesteśmy - Ilustracja

Młodzieżowa Rada Dzielnicy Bemowo

 

jest organem doradczym Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. Jej celem jest aktywizacja bemowskiej młodzieży, promowanie edukacji, sportu i kultury wśród młodych osób oraz wsparcie zdrowa psychicznego poprzez zajęcia psychologiczno-terapeutyczne. Rada składa się z reprezentantów wszystkich szkół publicznych w Dzielnicy Bemowo, a także uczniów szkół niepublicznych i innych młodych mieszkańców Bemowa.

Maks Ciszkowski

 

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy (od czerwca 2019 roku), Młodzieżowy Radny m.st. Warszawy, autor projektów do Budżetu Obywatelskiego i działacz społeczny. Kilkukrotny laureat stypendium Prezydenta m.st. Warszawy SAPERE AUSO.

Tegoroczny maturzysta, uczeń LXIV LO im. S. I. Witkiewicza w Warszawie. Miłośnik sportów wodnych, instruktor windsurfingu. Interesuje się grafiką komputerową. Fan młodych, polskich raperów i Ariany Grande.