Kim jesteśmy - Ilustracja

Kim jesteśmy?

 

Akademia Młodego Bemowiaka to miejsce pełne pasji i kreatywności nastawione na ciągły rozwój. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Spotkania z gwiazdami sportu, osobowościami ze świata kultury i sztuki, rozmowy z psychologami i cenionymi naukowcami.

Ciekawe znajomości i nowe przyjaźnie. Zajęcia, warsztaty oraz wydarzenia kulturalne, edukacyjne i sportowe. W tak kreatywnym gronie wszystko może się zdarzyć, a marzenia są na wyciągniecie ręki. Razem sięgamy gwiazd!

Akademia Młodego Bemowiaka

 

powstała z inicjatywy Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bemowo oraz Urzędu Dzielnicy Bemowo. Prowadzimy i promujemy kalendarz zajęć i warsztatów dla dzieci i młodzieży, w wieku od 7 do 18 lat, w obszarze kultury i sztuki, sportu, edukacji oraz wsparcia psychologiczno-pedagogicznego.

Bogaty program powstał dzięki zaangażowaniu wszystkich jednostek samorządowych Dzielnicy Bemowo, tj.: Biblioteki Publicznej, Ośrodka Pomocy Społecznej, Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 20. W przyszłości przewidziana jest również współpraca z innymi instytucjami.

Kim jesteśmy - Ilustracja

Młodzieżowa Rada Dzielnicy Bemowo

 

jest organem doradczym Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy. Jej celem jest aktywizacja bemowskiej młodzieży, promowanie edukacji, sportu i kultury wśród młodych osób oraz wsparcie zdrowia psychicznego poprzez zajęcia psychologiczno-terapeutyczne. Rada składa się z reprezentantów wszystkich szkół publicznych w Dzielnicy Bemowo, a także uczniów szkół niepublicznych i innych młodych mieszkańców Bemowa.

Mikołaj Ojrzanowski

 

Przewodniczący Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy (od grudnia 2021 roku), Młodzieżowy Radny m.st. Warszawy, absolwent Warszawskiej Akademii Młodych Liderów, autor projektów do Budżetu Obywatelskiego.

Od kilku lat oddany działacz społeczny. Wielokrotnie walczył o dobro mieszkańców Bemowa. Swoją historię zaczynał w Szkole Podstawowej nr 350 im. Armii Krajowej, gdzie przez dwa lata był przewodniczącym samorządu uczniowskiego.

Przyszłoroczny maturzysta. Interesuje się lotnictwem i prawem. W wolnym czasie początkujący grafik komputerowy oraz pilot dronów. Miłośnik języka hiszpańskiego. 

Zajęcia
artystyczne

Zajęcia
sportowe

Zajęcia
edukacyjne

Zajęcia
psychologiczne